• Новак
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 30 Про Mandala Втиснување Шема Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Walle & Lanyard (Боја : Сина)

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 30 Про Mandala Втиснување Шема Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај

DEN 362.40

Достапност
Достапно за нарачка

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Едноставен : Ретро кожа со магнетни тока, благородна и елегантен.2. Функција : Лесен за употреба со картичка, паричник и фото рамка, и поддршка на функцијата дизајн е лесно да се види.3. Погодност : Сите копчиња и порти може да се пристапи, обвинети и поврзан на слушалки кабел, без отстранување на телефонот случај.4. Преносни : Мобилен телефон случај со lanyard е полесно да се носат.5. Издржливост : Добри перформанси, со висок квалитет, може да се користи за долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Флип Случај за Алкател 3X 2020 Мобилен Телефон Паричникот Случај, СТП Кожа Носителот на Картичката

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе

DEN 1152.00