• Новак
MInCYB Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13, Патент Случај со RFID Блокирање на Картичка Носителот на Неговото место, Магнетни Монтажни Кожа Флип Folio Капак. Crossbody Теле

MInCYB Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13, Патент Случај со RFID Блокирање на Картичка Носителот на

DEN 597.12

Достапност
Достапно за нарачка

【2 во 1 МОНТАЖНИ СТРУКТУРА 】 i Phone 13 случај може да се одвои или во комбинација со паричник во секое време од дејството на магнет.Купување Забелешки : 1. 【Рака】 1 отстранлив 7.Се грижи инструкциите повеќе вредни објект, толку повеќе таа треба внимателно да се грижат.ОВОЈ ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО i Phone 13, а НЕ во ДРУГИ ТЕЛЕФОНИ.ANSWER : ___________________________ NOTE : ПАТЕНТ ПАРИЧНИКОТ МОЖЕ САМО ДА СЕ ОДРЖИ МАЛА КОЛИЧИНА НА БАНКНОТИ И МОНЕТИ.5" врвката за околу рака 1 отстранлив крстот тело рамо, рака прилагодливи од 26 до 46 инчи.Овој паричник случај е само компатибилни со i Phone 13 (6. Избегнувајте напуштање на кожни производи во жешко сонце подолго време.И RFID блокирање функција.Кога ќе го користат овој мобилен паричник: 1. Ве молиме да се држат настрана од киселини, силни бази и други хемиски супстанции.Бидејќи ова е комбинација од мобилен телефон случај и паричник, дизајнот може да се одржи повеќе картички и пари, па големина обично се поголеми од другите флип случај.Во прилог,Постои камера дупка во паричникот дел па ако не треба да се земе телефонот надвор од паричникот кога преземање на слики. 【Премиум кожа】 во Споредба со минатата година е i Phone паричникот случај, оваа верзија на i Phone 13 паричникот случај само го задржува класичната сина кожа, и други бои се заменуваат со повеќе напредни и поудобно кожа, и дијагонала рамо, рака е додадена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај за Oppo A52 Случај,Ултра Тенки СТП Кожа Случај со Магнетни Затворање Потпирачот Картичка Слотови прекривачот

Карактеристики на производот : Флип врвот магнетни заштитни случај, кој може да биде shockproof, нуладоказ и �

DEN 263.28

LETO Галакси S20 FE Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Картичка

LETO Флип Folio Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси S20 FE со Модерен Дизајн.Воена Одделение Помине 15ft.Капка Т

DEN 359.76