• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita Банани Храна - Овошје Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy A72 / 5G 2021

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita Банани Храна - Овошје Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

DEN 502.80

Достапност
Достапно за нарачка

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Haris Kavalla ака Haroulita е дигитален уметник и фотограф со седиште во Грција.Нејзините дизајни состави на убава cityscapes и ознаки за земја на прекрасни графички дела!Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita дизајниран случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Haroulita product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат