• Новак
Компатибилен за iPhone 12 Про Max Случај Паричник со Држачот, Врежана Шема СТП Кожа Двојно Магнетни Копчиња Флип Shockproof Маска за iPhone 12 Про Макс ( Боја : Кафена , Големина : IPho

Компатибилен за iPhone 12 Про Max Случај Паричник со Држачот, Врежана Шема СТП Кожа Двојно Магнетни Копчиња

DEN 864.48

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само Компатибилни со i Phone 12 Про Макс (6.7"), i Phone 12 Мини (5.4"), i Phone 12 / 12 Про (6.1") или други телефони.ПРАКТИЧНА КАРТА НОСИТЕЛОТ : 2 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор.КОМПАТИБИЛЕН СО МАГНЕТНИ АВТОМОБИЛ ПЛАНИНАТА : Овој паричник случај доаѓа со метални плочи инкорпорирани во размавта, затоа нема дополнителни плоча или лепило е потребно.ПОТПИРАЧОТ ФУНКЦИЈА : Погоден потпирач за читање, гледање филмови, пребарувате на web, и Лице-волице Разговор со Пријателите.SHOCKPRROF ЗАШТИТА : Висок квалитет на СТП кожа врежана пеперутка шема цвет се чувствува помек и се гледа поудобно.Бафер аглите го заштитите вашиот телефон од капки и шокови.Креативни назад флип картичка слотови : Тоа не е само нормална заштитна телефон случај, но, исто така паричникот телефон случај на складирање на вашата 2 важни картички (дебитни картички, кредитни картички, бизнис картички и возачка дозвола) кога сте во движење.Се поедностави вашиот џеб и вашиот живот.Премиум Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Силна двојно магнетски затворач : Двоен магнетни clasps направи вашиот суштинско значење картички безбедност и сигурност.Тоа нема да се отворат автоматски;Удобен Stand : стенд може да се конвертира удобен агол за Лице време, видео гледа.Правење на вашиот hands-free;Прецизна Cutouts : Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, камера и звучник, од страна на копчето, без отстранување на случај;Капка protection All околу покривање дизајн нудат подобра заштита со вашиот уред.Анти-нула,shockproof и тешки заштита;да се Откаже од вашиот гломазна чанта сега!Изберете удобен 2 картички паричникот случај.Пакет се вклучени : 1 x Phone Случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LETO Галакси S20 FE Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Картичка

LETO Флип Folio Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси S20 FE со Модерен Дизајн.Воена Одделение Помине 15ft.Капка Т

DEN 359.76

Случај за Oppo A52 Случај,Ултра Тенки СТП Кожа Случај со Магнетни Затворање Потпирачот Картичка Слотови прекривачот

Карактеристики на производот : Флип врвот магнетни заштитни случај, кој може да биде shockproof, нуладоказ и �

DEN 263.28