• Новак
Samsung Галакси S21+ 5G Случај,Samsung Галакси S21+ 5G Паричникот Случај со Држачот на RFID Блокирање на Потпирачот Магнетни,Кожа Флип Случај за Samsung Галакси S21+ 5G 6.7 Инчен[Не за S21/Ult

Samsung Галакси S21+ 5G Случај,Samsung Галакси S21+ 5G Паричникот Случај со Држачот на RFID Блокирање на Потпирачот

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21+ Плус 5 G 6.7 инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).НЕ ЗА S21 6.2 инчен/НЕ се ЗА S21 Ултра 6.8 инч.[Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон внимателно пред купување]. 【RFID Блокирање】 : Радио Фрекфентна Идентификација технологија, преку радио сигнали да се идентификуваат специфичните цели и да ги прочитате и да ги копирате електронски податоци.Најмногу Кредитни Картички, Дебитни Картички, ID Картички се поставени во RFID чип, на RFID читач лесно може да се прочита на картички информации во рамките на 10 метри(околу 3m) без допирање нив.Овој предмет е дизајниран да ги заштити вашите картички информации од крадење со блокирање материјал на RFID оклопна технологија. 【Висок Квалитет】 : Samsung galaxy S21+ Плус 5 G кожа случај се прецизно изработени од висококвалитетна кожа,Засилен Крои го прави тоа дури и повеќе Трајни и Shockproof.Тие изгледаат стилски и се чувствуваат природата и мека. 【Мулти-Функција】 : Samsung galaxy S21+ 5 G паричникот случај со 2 Картичка Слотови & 1 Страна Џеб, Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Ви овозможува лесно да пристапите до вашите картички или готовина погодно, минимизирање на потребата да носат extras Suitable за секојдневниот живот и бизнис патување.[ЗАБЕЛЕШКА : се Држи премногу картички може да ја ослабне магнетни затворање функционалност]. 【Целосна Заштита】 : Samsung galaxy S21+ 5 G покрие ги опкружува сите рабови, ја покриваат целата телефон со целосна тело за заштита на предната и задната кога телефонот во вашиот џеб и чанта, Заштита добро, Тоа го држи телефонот цврсто.Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња),прекривачот исто така ги штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Дома 2021/22 Сртот КОМПЛЕТ Кожа Книга Паричникот Случај

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона производ.Рачно изработени од кожа изградба.П�

DEN 502.80