• Новак
TUCCH iPhone 8 Плус Паричникот Случај, iPhone 7 Плус Случај, СТП Кожа 3 Кредитна Картичка во Држачот и 1 Парите Слот Случај со Потпирач, Folio прекривачот [TPU Внатрешни работи Случ

TUCCH iPhone 8 Плус Паричникот Случај, iPhone 7 Плус Случај, СТП Кожа 3 Кредитна Картичка во Држачот и 1 Парите

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИСТАКНУВА : Овој случај е совршен одговара за вашиот i Phone 8 Плус / 7 Плус 5.5-инчен само!НЕ се вклопуваат i Phone 8/i Phone 7 4.7". (1).Вклучени 3 картичка слотови и 1 парите џеб, ги носите вашите кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас. (2).Можете да застане на телефонот нагоре за да се види нешто hands-free. (3).Магнетни размавта да бидат затворени и заштитени, сигурни магнетни затворање.ИЗДРЖЛИВИ & СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : Премиум синтетички кожа покрие чувари на вашиот уред од гребнатини и капки.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна случај доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Ние се произведени случаи кои не само што classic premium синтетички кожа почувствува, но, исто така, имаат ретро изглед и дизајн.TUCCH кожа случај е доброто, луксузен & модерен бизнис стил кожа случај за вашиот i Phone 8 Плус / 7 Плус.ИСКЛУЧИТЕЛНА & КОНЦИЗЕН : Убаво спакуван во TUCCH подарок кутија, добар избор за себе или вашата сакана еден.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Конструиран да се нагласи слаб без да се загрозат телефон безбедност.Прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа, и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат од страна на TUCCH понуда ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА, наместо на 1 година гаранција.Ако било проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LETO Галакси S20 FE Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Картичка

LETO Флип Folio Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси S20 FE со Модерен Дизајн.Воена Одделение Помине 15ft.Капка Т

DEN 359.76

Случај за Oppo A52 Случај,Ултра Тенки СТП Кожа Случај со Магнетни Затворање Потпирачот Картичка Слотови прекривачот

Карактеристики на производот : Флип врвот магнетни заштитни случај, кој може да биде shockproof, нуладоказ и �

DEN 263.28

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Дома 2021/22 Сртот КОМПЛЕТ Кожа Книга Паричникот Случај

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона производ.Рачно изработени од кожа изградба.П�

DEN 502.80