• Новак
Samsung Галакси S21 Ултра Случај, SATURCASE Убава СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови Рака на Рака Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси S21 Ултра (DK-6)

Samsung Галакси S21 Ултра Случај, SATURCASE Убава СТП Кожа Флип Магнет Паричникот Стојат Картичка Слотови Рака

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Случајот е посебно дизајниран за Samsung Галакси S21 Ултра, совршено го заштитите вашиот телефон.Убава синтетички кожа магнетни случај со прекрасен чувство на допир.Точни мека TPU силикони внатрешна обвивка, држете го телефонот совршено.Паричникот дизајн, со слотови за картичка и пари.Лесно да се претвори да биде поддршка за гледање на видеа.Слободна рака на рака, многу подвижни.Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот телефон.Заштита на вашиот телефон од гребење, отпечатоци од прсти и испакнатините, одржување на вашиот телефон како-нова состојба.Samsung Галакси S21 Ултра Случај Лесно пристап до сите функции Погодно за да пристапите и да се отстрани Пакет се вклучени : 1 X phone случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Случај за Oppo A52 Случај,Ултра Тенки СТП Кожа Случај со Магнетни Затворање Потпирачот Картичка Слотови прекривачот

Карактеристики на производот : Флип врвот магнетни заштитни случај, кој може да биде shockproof, нуладоказ и �

DEN 263.28