• Новак
Случај за LG Вино 2 LTE, Nakedcellphone [Кобалт Сина] Заштитна Snap-На Тешко Школка Покрие [Grid Текстура] за LG Вино 2 LTE Флип Телефон (LM-Y120) од НАС Мобилна

Случај за LG Вино 2 LTE, Nakedcellphone [Кобалт Сина] Заштитна Snap-На Тешко Школка Покрие [Grid Текстура]

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМА ИНВЕСТИЦИЈА : Држи телефонот во одлична состојба и нула бесплатно да се подобри вашиот препродажба вредност во иднина.ГОЛЕМА ИНВЕСТИЦИЈА : Држи телефонот во одлична состојба и нула бесплатно да се подобри вашиот препродажба вредност во иднина.ТРОГАТЕЛНО : Уникатна боја опции се направи вашиот телефон полесно да се лоцира и идентификува.НЕМА НЕРЕД : мрежа текстура шема и мат финиш ќе се спротивстави на отпечатоци од прсти, па вашиот случај ќе изгледаат одлично во текот на целиот ден долго!.МАТЕРИЈАЛ : На случај е направен од хард поликарбонат што била третирана со боени за дополнителна издржливост.Се уште можете да флип на телефонот отворени и затворени како нормално.Тенок Форма-Одговара Дизајн Уште Се Вклопува Во Вашиот Џеб; Нема Вишокот На Големо.Сега телефонот ќе бидат заштитени од dings, капки, scuffs и гребнатини.НЕМА НЕРЕД : мрежа текстура шема и мат финиш ќе се спротивстави на отпечатоци од прсти, па вашиот случај ќе изгледаат одлично во текот на целиот ден долго!.Случај, исто така, има ребрести мрежа шема за зголемена тактилни зафат.Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Само се Вклопува LG Вино 2 LTE (LM-Y120) - Ова Ќе НЕ Одговара на други LG Вино модели.ФОРМА ОДГОВАРА ДИЗАЈН : Ако не сакате гломазна торбичка и вредност тенок, pocketable-дизајн тогаш овој случај е одлично решение.МАТЕРИЈАЛ : На случај е направен од хард поликарбонат што била третирана со боени за дополнителна издржливост.ТРОГАТЕЛНО : Уникатна боја опции се направи вашиот телефон полесно да се лоцира и идентификува.ЗАШТИТА : предметот е составен од два тешко школка опфаќа дека snap на предната и задната страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат