• Новак
ZZXX Samsung Галакси S21 Паричникот Случај со Картичка Премиум Мека СТП Кожа Патент Флип Folio Паричник со врвка за околу Рака Потпирачот Заштитна за Samsung Галакси S21 Случај(З?

ZZXX Samsung Галакси S21 Паричникот Случај со Картичка Премиум Мека СТП Кожа Патент Флип Folio Паричник со

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти-функција И Мода : Тоа е направен од висок квалитет на СТП кожа со мека рака чувство, матирано чувство, рака stitched игла и конец, трајни, анти паѓа и на сите круг на заштита за вашиот мобилен телефон.Совршен фузија : Овој случај е лесно да се инсталира поради мека TPU внатрешна обвивка и лесен пристап до сите функции, звучници, порт за полнење и камера, нема потреба да ги тргнеме тоа кога го користите вашиот телефон.овој паричник случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм.Таа поддржува заградата на функцијата, што е погодно за вас да се види филмови и читање на вашиот мобилен телефон во вашето слободно време.Исто така, тоа ќе биде убав подарок за вашиот љубовник, вашето семејство и вашите пријатели.На ZZXX Паричникот Случај Само за Samsung S21 5 G(6.Со рака јаже и заградата на функцијата : тој е опремен со исклучителна рака јаже, што е погодно за да го носат на вашиот мобилен телефон.Без разлика во шопинг, партија, состанок или посетете клиенти.Стојат Видите Дизајн : Ова прекривачот со потпирач ви овозможува да уживате во вашиот телефон без да се држи со рака, дури и кога ќе направите некоја работа, сеуште можете да уживате во вашите омилени видео.Elehant Дизајн : Се направени од премиум избрани кожа, обезбедувајќи ви удобно рака чувства.2 Инчен Дисплеј, Објавен во 2021).Совршен простор : 2 паричникот клипови, 1 фото рамка, 5 кредитна картичка слотови, можете да ги зачувувате ID картичка, кредитна картичка, пари, возачка дозвола, скапоцени слики.Овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции, без да се отстрани случај.ZZXX Паричникот Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21(6.Целосна Заштита : случајот го опкружува сите рабови, ја покриваат целата телефон со целосна тело за заштита на предната и задната кога телефонот во вашиот џеб и чанта, Заштита добро, Тоа го држи телефонот цврсто.Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Флип Случај за Алкател 3X 2020 Мобилен Телефон Паричникот Случај, СТП Кожа Носителот на Картичката

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе

DEN 1152.00