• Новак
Мобилен Телефон Покрие Случај за Huawei Мате 20 Лајт Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & La

Мобилен Телефон Покрие Случај за Huawei Мате 20 Лајт Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП

DEN 237.60

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.За Huawei Мате 20 Лајт Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Сино).Добар Случај Cover1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со картичката слотови, lanyard и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат