• Новак
GANGXUN Samsung Галакси A72 5G Паричникот Случај, [Верверица][врвка за околу Рака][Паричникот Стојат] 3D Сјајот Насликани Заштитна Мобилен Телефон Случај, Премија СТП Кожа Фли?

GANGXUN Samsung Галакси A72 5G Паричникот Случај, [Верверица][врвка за околу Рака][Паричникот Стојат] 3D Сјајот

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

8 mm повисока од мобилен телефон за заштита на леќите од тоа да биде изгребани.Вграден-во заградата на функцијата, префрлете се во заградата на владата во секое време, насекаде, слободни раце, видео и гласовна се повеќе погодно.GANGXUN【Clamshell стил】【Со кредитна картичка слот】【Магнетна маска】за Samsung Галакси A72 5 G со Паричникот за Мажите ја штити безбедноста на мобилни телефони и картици.Уникатна текстура и мазна и нежна на допир, не се плаши од страна пот, понудата проштална на отпечатоци од прсти и мрсна чувство, е масло-доказ, дамка-доказ, прашина-доказ и пот-доказ.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе примите нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор. 【Флип Паричникот Случај】Флип Паричникот Маска + Парични Картичка Паричникот Торбичка Стил + Картичка Слотови Џеб + Магнетни Тока + Поклопецот Книга Стил.Различни бои, секогаш постои еден да направи да се чувствувате среќни. 【360 степени Заштита 】Флексибилни TPU сеопфатна заштита тело, магнет е умно вградени во десната страна на мека школка, која е убава и силно, дури и ако се намали, тоа може да биде цврсто adsorbed, заштита на екранот, шок апсорпција и пад отпор.Можете да ја користите безжичната полнењето без да се земе исклучите телефонот случај, без да влијаат на полнењето брзина.Тоа се прави на СТП + TPU материјал, која е еластична во пресување, во силна жилавост, издржливи и трајни, и повеќе текстура.ЗОШТО да Изберете GANGXUN Паричникот Телефон Случај?Модерен изглед, нежен линии, едноставен дизајн, ви даде удобно и кожа-како допир. 【Мулти-Функција】 Со држачот може да погодности што ги носите вашите ID или кредитни картички, без да се земе вашиот паричник со вас.Лесен пристап до сите контроли е совршен исечок за звучници, камери и други пристаништа.По-продажбата на service For секој производ што го произведуваат и продаваат, ние ќе се обезбеди висок квалитет на производите, што е во интерес на вашите основни купувачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат