• Новак
Телефон Флип Случај Покритие За Oppo Рено 5 Про Ретро Лудиот Коњ Текстура Паричникот Телефон Заштита На Кожа Случај Флип Кожа Случај Стојат Картичка Телефонот Случај

Телефон Флип Случај Покритие За Oppo Рено 5 Про Ретро Лудиот Коњ Текстура Паричникот Телефон Заштита На Кожа

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Текстура Паричникот Телефон Заштита на Кожа Случај Флип Носителот Телефон Случај Магнетни Тока Картичка Телефонот Случај Shockproof Телефон Случај Погоден За Oppo Рено 5 Про.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Лесен пристап до сите порти и контроли.Овој мобилен паричник заштитни случај може да ви помогне да го носат на вашиот информации за кредитна картичка, лична карта и некои промени со вас, што го прави полесно за вас да излезе.Овој класичен магнетни паричник-стил заштитни случај е направен за цврсти, меки, еколошки СТП кожа, која нема дамка, или исчезнат, па може да се користат со доверба.Од несреќи со нашиот паричник случај која ги опфаќа сите краишта и го заштитува вашиот екран додека го овозможи пристап до сите порти.Функција : 1.Мултифункционален шок-доказ и капка-доказ мобилен телефон случај, погоден за Oppo Рено 5 Pro2.Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална viewing3. Функционална картичка слотови,Паричник и да застане ,погодно за употреба 4.Магнетното затворање не само што може да се заштити приватноста, но исто така го олеснуваат вашиот use5.Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на case Package се Вклучени : 1 x мобилен телефон case Phone не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат