• Новак
Телефон Флип Случај Покрие Паричникот Случај За Infinix X680-Жешка 9 игра,Премија СТП Кожа Прилагодливи Крст-Телото на Рака со Држачот на Флип Заштитна Маска [Потпирачот

Телефон Флип Случај Покрие Паричникот Случај За Infinix X680-Жешка 9 игра,Премија СТП Кожа Прилагодливи Крст-Телото

DEN 465.12

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално за Infinix X680-Жешка 9 игра.Висок квалитет.Направени со Премиум СТП Кожа.Мулти-функционални Паричникот Случај : виткање паричникот стил случај со монтажни картичка во држачот (3 картичка за складирање) има монтажни и прилагодливи на рака, тоа е како гласник торба, за ослободување на вашите раце, и е совршен додаток за вашиот пикник или на патување.Сите Околу Заштита : Двојна заштита со трајни СТП кожа надворешноста и тешко поликарбонат случај внатрешни работи обезбедува вашиот телефон од капки и испакнатините.Внатрешниот случај со покрена усна технологијата ги штити екранот и задна камера од гребнатини додека безбедно да ги подигнете од рамни површини.Заградата на функцијата : Овој заштитен капак има вграден-во заграда, и заградата во хоризонтален режим е погодно за гледање филмови разговор или видео записи, така што ќе може да се ослободи вашите раце.Лесен пристап до сите порти и контроли. 【По-продажбата на услугата】ве Молиме проверете модел на телефон внимателно пред ставање на ред,ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.ние сме одговорни за нашите производи и комитенти во сите времиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат