• Новак
флип-апостолки мек Силикон Деца' има Атмосфера Патка

флип-апостолки мек Силикон Деца' има Атмосфера Патка

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се лизга На затворање.Тоа не се имате било бренд.Должината е 28cm±1cm, Ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас.Нашите трајни гума случаи се универзално и одговара за сите верзии на различни оператори.Случајот го штити сите страни на вашиот уред.Материјал : neoprene.slimmest tpu флип-апостолки имаат со Атмосфера Патка.флип-апостолки мек Силикон Деца' има Атмосфера Duckmade со силикон.Чекор за свој дизајн : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Дизајн за вашите производи и услуги ќе достапен во 12 часот.3. Ја заврши својата цел на.Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат