• Новак
Mikasa француски Село 65-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Служат Utensil Сет, Услуга за 12

Mikasa француски Село 65-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Служат Utensil Сет, Услуга за 12

DEN 5084.64

Достапност
Достапно за нарачка

КЛАСИЧЕН СТИЛ : француски Село flatware го подига визуелна привлечност на вашите формални маса амбиент.ОКО-ФАЌАЊЕ : карактеристики тесен necks со хоризонтална бенд акценти надополнета од страна на teardrop рачки и вертикална линија дизајн работи надолу центарот.НЕВЕРОЈАТНО НАПРАВЕНА : направен од супериорен квалитет 18/10 од не ' рѓосувачки челик за да ја испорача извонредна убавина и перформанси. 65-ПАРЧЕ СЕТ : вклучува 12 секој од вечера вилушка, салата вилушка, вечера нож, вечера лажица, и лажичка, плус 1 парче лажица, 1 прободен лажица, 1 ладно месо вилушка, 1 путер нож, и 1 лажица шеќер.ЛЕСНО НЕГА : машина за миење садови безбедно за брз, темелно чистење.Подигнете визуелна привлечност на вашите формални маса амбиент со овој Mikasa француски Село 65-Парче Прибор за јадење Поставен од Mikasa.Убаво стокмено од премиум 18/10 од не ' рѓосувачки челик за да ја испорача извонредна убавина и перформанси, овој елегантен сет карактеристики тесен necks помина со хоризонтална бендови и класичната teardrop се справува со вертикална линија дизајн работи надолу на центар, создавање на различни, око-фаќање кривини дека додадете длабочина и движење до вашето место на поставување. 65-парче сет, услуга за 12, вклучува : 12 секој од вечера вилушка, салата вилушка, вечера нож, вечера лажица, и лажичка, плус 1 парче лажица, 1 прободен лажица, 1 ладно месо вилушка, 1 путер нож, и 1 лажица шеќер.Машина за миење садови безбедно.Убаво поставена маса е очите да ги гледаат и почитан традиција.Дали сакате да се направи секојдневниот јадење вонредни или да се создаде еден-на-еден вид tablescape за специјален настан, поставување на вашата маса со Mikasa flatware ќе се направи впечатлив прилог на вашиот dinning искуство.Достапна во широка палета на дезени и бои, Mikasas карактеристична flatware колекции ќе се координира совршено со вашата Mikasa dinnerware.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4Pcs Бамбус Чаши Садови Креативни Симпатична Цртан филм Супа Сад Ориз Сад Комплементарни Храна Ориз Сад Капка-Доказ

[Бамбус Влакна Материјал] На бамбус влакна сад е изведен од бамбус влакна материјал, и дизајнот не се има

DEN 599.28