• Новак
Mikasa Браво 101-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга За 12

Mikasa Браво 101-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга За 12

DEN 5783.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДОМОТ FLATWARE : овој прекрасен сет карактеристики на teardrop се справи и единствена натопи во средината, со нежни криви кои се движат од глава до врвот.ТРАЕН СЈАЈ : полиран да неверојатен сјај дека е невозможно да се игнорира на вашиот вечера табела.НЕВЕРОЈАТНО НАПРАВЕНА : секое парче се гради на супериорен квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик за убав изглед кој ќе трае со години да дојде. 101-ПАРЧЕ СЕТ : услуга за 12 вклучува 12 вечера предници, 12 вечера ножеви, 12 вечера лажици, 24 лажички, 24 салата предници, 12 demitasse лажици, 1 лажица шеќер, 1 нож за путер, 1 парче лажица, 1 прободен лажица, и 1 ладно месо вилушка.ЛЕСНО НЕГА : парчиња машина за миење садови безбедно за едноставни, темелно чистење.Траен сјај и неверојатен сјај направи оваа Браво 101-Парче Flatware Поставени од страна на Mikasa невозможно да се игнорира на вашиот вечера табела.Направена со супериорен квалитет 18/10 нерѓосувачки челик, овој прекрасен сет карактеристики teardrop се справува со натопи во средината, се даваат уникатен изглед и се чувствуваат.Нежна облини како се справи со се движи од глава до совет се направи овој сет елегантна прилог на формален tabletop екранот. 101-парче сет, услуга за 12, вклучува : 12 вечера предници, 12 вечера ножеви, 12 вечера лажици, 24 лажички, 24 салата предници, 12 demitasse лажици, 1 лажица шеќер, 1 нож за путер, 1 парче лажица, 1 прободен лажица, и 1 ладно месо вилушка.Машина за миење садови безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4Pcs Бамбус Чаши Садови Креативни Симпатична Цртан филм Супа Сад Ориз Сад Комплементарни Храна Ориз Сад Капка-Доказ

[Бамбус Влакна Материјал] На бамбус влакна сад е изведен од бамбус влакна материјал, и дизајнот не се има

DEN 599.28