• Новак
Mikasa Еверет 101-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга За 12

Mikasa Еверет 101-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга За 12

DEN 6058.32

Достапност
Достапно за нарачка

МОДЕРНА ЕЛЕГАНЦИЈА : Еверет flatware карактеристики рафинирани се справува со тенок, чисти линии и плоштад-намалување на совет.РАЗНОВРСНА : едноставен и елегантен да се дополнуваат било dinnerware или stemware.НЕВЕРОЈАТНО НАПРАВЕНА : направен од супериорен квалитет 18/10 нерѓосувачки челик за долготраен убавина. 101-ПАРЧЕ СЕТ : услуга за 12 вклучува 12 вечера ножеви, 12 вечера предници, 12 вечера лажици, 24 лажички, 24 салата предници, 12 лажици кафе, 1 condiment лажица, 1 засилувач, 1 парче лажица, 1 дупчиња служат лажица, и 1 парче вилушка.ЛЕСНО НЕГА : машина за миење садови безбедно за брз, темелно чистење.Вечераат во стил со едноставна софистицираност на овој Еверет 101-Парче Flatware Поставени од страна на Mikasa.Неверојатно направена со супериорен квалитет, 18/10 нерѓосувачки челик за долготраен убавина, оваа впечатлива flatware прави изјава додека надополнување на вашиот dinnerware и stemware прекрасно.Рафинирано рачки се елегантни и тенок, со чисти линии и плоштад-намалување на совет кој додава современ допир да вашиот tabletop екранот. 101-парче сет, услуга за 12, вклучува 12 вечера ножеви, 12 вечера предници, 12 вечера лажици, 24 лажички, 24 салата предници, 12 лажици кафе, 1 condiment лажица, 1 засилувач, 1 парче лажица, 1 дупчиња служат лажица, и 1 парче вилушка.Машина за миење садови безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4Pcs Бамбус Чаши Садови Креативни Симпатична Цртан филм Супа Сад Ориз Сад Комплементарни Храна Ориз Сад Капка-Доказ

[Бамбус Влакна Материјал] На бамбус влакна сад е изведен од бамбус влакна материјал, и дизајнот не се има

DEN 599.28