• Новак
Божиќ Деко Flameless Треперење Свеќи,ПРЕДВОДЕНА Електронски Свеќа Снешко Дедо мраз Ноќ Светлина Божиќ Атмосфера Светлина Декорација,Батерија-Управувана LED Столб Свеќ?

Божиќ Деко Flameless Треперење Свеќи,ПРЕДВОДЕНА Електронски Свеќа Снешко Дедо мраз Ноќ Светлина Божиќ Атмосфера

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

✨Симулација дизајн : На симулирани свеќа е дизајниран со високо-квалитетни материјали, безбедно и заштита на животната средина, без затоплување и избегнување на оган. ✨Убави модели : Исклучителна шема дизајн, во комбинација со свеќа дизајн, ви носи силна празнична атмосфера. ✨Led монистра : Висок квалитет на LED и монистра се користи во внатрешноста на свеќа, која е заштеда на енергија и животната средина-пријателски. ✨Основниот дизајн : основна switch дизајн не влијае на изгледот.Напојува со копчето батеријата, лесно може да го замени. ✨100% Гаранција : Ние сме целосна доверба во нашите производи, и безусловно гарантира услуга животот на овие производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат во секое време.LED Електронски Свеќа Снешко Дедо мраз Ноќ Светлина Божиќ Атмосфера Светлина Decoration Description : Симулација дизајн.На симулирани свеќа е дизајниран со високо-квалитетни материјали, безбедно и заштита на животната средина, без затоплување и избегнување на оган.Убави модели.Исклучителна шема дизајн, во комбинација со свеќа дизајн, ви носи силна празнична атмосфера.Led монистра.Висок квалитет LED монистра се користи во внатрешноста на свеќа, која е заштеда на енергија и животната средина-пријателски.Основниот дизајн.Основните switch дизајн не влијае на изгледот.Напојува со копчето батеријата, лесно може да го замени.Свеќи на реалноста!Совршен Божиќ подарок или декорација!Fashionablestandard : Материјал : ПВЦ + електронски components Size : 6.5x18cm Color : како што е прикажано во figure Package вклучува : 1 led свеќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат