• Новак
12 Парчиња Денот на Вљубените Сјајот Чај Светла Свеќи, Романтична Flameless Votive Свеќа Електрични Лажни LED Свеќа за Денот на Вљубените Лице Украси Табела Свадба Оркестаро

12 Парчиња Денот на Вљубените Сјајот Чај Светла Свеќи, Романтична Flameless Votive Свеќа Електрични Лажни LED

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Во темнината, тие ќе се задржи подалеку од темнината и стравот, да направи да се чувствувате топло и романтични.5 инч во дијаметар, 4.Ви даде добро расположение : Кога ќе ги видите овие LED votive свеќи со сјаен изглед и прекрасен сјај, може да се добие добар и релаксирачки расположение.Соодветна големина и исклучителна боја : чај светлина мерки за 3.Квалитетен и доверлив материјал : усвојување пластична фолија, ова tealights свеќа е безбеден и сигурен за користење, исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели; Не пламен, без восок капки или горење мирис; Нема потреба да се грижите за деца случајно јадење нив, можете да ги споделите среќен фестивал со целото ваше семејство.Безбедно да се користи : напојува од страна на електронските уреди, нашиот сјај чај светлина обезбедува околу 100 часа на континуиран осветлување; Тоа може да биде само reapplied ако електронски уред е заменет; Електронски погон, безбедно, без неред, не капе восок, без да се грижиш за ризикот од пожар или да биде разнесена од страна на ветре.Широк апликации : со lifelike пламен-горење фитили и топла светлина, нашиот сјај LED свеќа е погодна за трпезариска маса, спална соба, ресторан, канцеларија, хотел, бар, трговски центри, црква, кујна, игра соба, деца соба, свадба, роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Децата Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, исто така, можат да бидат дадени како подароци.Ве молиме прочитајте ја големината упатството внимателно пред купување.Подобрување на силна празнична атмосфера : flameless свеќи, исто така може да се примени за Божиќ украси, усвојување имитираат горење фитили, полесно е за додавање на топла светлина и обезбедување атмосфера сјај на вашиот простор.Убаво присутни : Свеќа не само што може да се примени со себе да ги красат вашата куќа, но, исто така, може да се смета како исклучителен подарок за вашите пријатели, семејство, соседи, колеги, создавање на убава и мирна атмосфера за луѓето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат