• Новак
Eywamage Пурпурна Flameless Столб Свеќи со Далечински управувач, Треперење Реални LED Батеријата Доаѓањето Свеќи Свадба Дома Декор

Eywamage Пурпурна Flameless Столб Свеќи со Далечински управувач, Треперење Реални LED Батеријата Доаѓањето

DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

Реална Flameless Свеќи Сет на 3 - Овие свеќи се направени од вистински восок, симулирани 3 D фиксна пламен, црна фитил, треперење нежно и тивко која дава надвор топло бела сјај, тешко да се каже разликата од традиционалните свеќи кога осветлена.Надгради 10 Копче на Далечинскиот Свеќи - можете да ги контролирате сите свеќи преку еден далечински( 1 cr2025 батеријата вклучена), погодно за вас да се прикаже овие flameless свеќи во тешко да се постигне места, 5 начини : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, 2/4/6/8 Часа Тајмер, Дим/Осветленост, Треперење, Max спектар 16 ft.Батерија Управувана Свеќи - Секоја свеќа трае 2 АА батерија ( не се вклучени), во траење над 350+ часа, 2 подолго траење на батеријата од другите брендови.Safe Доаѓа на Прво место - може да се стави овие електрична лажни свеќи никаде без да се грижиш за деца или домашни миленици тропа ги над се, во близина објекти фаќање на оган, или бриз дува нив и надвор.Одлична Декорација s Ден, Нова Година, Божиќ и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат