• Новак
XHOME Пондерирана Smart Hula Карики за Возрасни Тежина LossAdjustable Големина Фитнес Hula Прстен за Возрасни ExerciseWith 24 Монтажни Делови и Мал Песок Розова Топка

XHOME Пондерирана Smart Hula Карики за Возрасни Тежина LossAdjustable Големина Фитнес Hula Прстен за Возрасни

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Премиум Квалитет)- smart hoola обрачот е направен од високо-квалитетна ABS материјал.(забелешка : ако јажето на мека гравитација топката е премногу долг или премногу краток,можете рачно да се приспособат на соодветно должина), Конечно, да се Стави на hula обрачот околу половината,а потоа го стави двете испакнати цилиндри на последниот дел во конекторот, и да го затворите црна токи на двете страни Материјал : ABS Големина : Половината Горната граница 132cm / 51.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smart Возрасни Hula Обрачот, Децата Вежба Монтажни Прилагодливи Губење на Тежината Опрема со Контра, Професионални

Ефикасна и пријатен за употреба : На hula обрачот е составен од лесна лизгачки водич шини, комбинирано со м

DEN 1552.80