• Новак
Smart Hoola Обрачот,Паметни Пондерирана Бесконечност Обрачот за Возрасни Губење на Тежината 24 Монтажни Јазли 2 во 1 Adomen Фитнес, Масажа е Одлична за Возрасни Почетници и

Smart Hoola Обрачот,Паметни Пондерирана Бесконечност Обрачот за Возрасни Губење на Тежината 24 Монтажни Јазли

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

????[Лесен за употреба] smart пондерирана обрачот, исто така може да се користи од страна на почетници.На 360-степен шок-апсорбирање на масажа да ѕвони.На флексибилност smart пондерирана обрачот има масажа функција, која може да се ублажат пазарот на болка во долниот дел на грбот.Smart пондерирана обрачот е полесно да користите и никогаш не паѓа. ????[Високо-квалитетни материјали] smart пондерирана карики е изработен од ABS пластика.Високо-квалитетни материјали може да се обезбеди вашата безбедност, спречување на опрема од стареење, и е безбедно и издржливи. ????[Монтажни дизајн погоден за разни телесни типови] smart пондерирана обрачот се состои од 24 монтажни делови, со дијаметар од 120 cm/47.24 инчи.Тоа може да се расклопуваат по притискање на копчето.Можете да го прилагодите според вашиот половината обемот и одговара 31 инчи во половината турнеја. - 47 инчи.Деловите кои се лесно се одделуваат, што го прави лесен за чување. ????[Молчи имајќи] smart пондерирана обрачот има 3 групи на тивок ролки, кои може да ротирате рамномерно и флексибилно, со помалку бучава и неспокојот ротација.Тоа согорува масти 2-3 пати побрзо од нормалните обрачот. ????[Квалитетна Услуга] Ако имате било какви прашања во врска со smart интензивираа hula карики, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smart Возрасни Hula Обрачот, Децата Вежба Монтажни Прилагодливи Губење на Тежината Опрема со Контра, Професионални

Ефикасна и пријатен за употреба : На hula обрачот е составен од лесна лизгачки водич шини, комбинирано со м

DEN 1552.80

Пондериран Hula Карики за Возрасни Губење на Тежината Smart Hoola Не-Паѓа Стомакот Фитнес Вежби Обрачот Прилагодливи

➤【Издржлив материјал】пондерирана hoola обрачот за возрасни е направен од висок квалитет на АБС материј�

DEN 661.20