• Новак
ГП Hoola Обрачот Губење на Тежината за Возрасни Деца Магичен Круг 24 Монтажни Јазли Прилагодливи Не Испуштајте го Надгради Вежба Круг за Стомакот, Фитнес и 360° Масажа А

ГП Hoola Обрачот Губење на Тежината за Возрасни Деца Магичен Круг 24 Монтажни Јазли Прилагодливи Не Испуштајте

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Надгради Hoola Обрачот Дизајн】- Три светли точки! **Магичниот круг е опкружен со еластична покрена точки, удобно за стомакот фитнес. **Не падне, 360 степени стапите во контакт со кожа и многу полесно да се користи од традиционалните hoola карики.**Направени од високо-квалитетна ABS материјал. 【Фитнес потоа можете да горат до 800 калории секој пат!. 【Прилагодливи & Монтажни】- се Состои од 24 монтажни јазли, тоа е прилагодлив за да половината големина само со додавање или отстранување на парчиња.Широк спектар на половината големина е од 31.49 инчен(80см) да 47.24 инчен(120cm).Лесно да се соберат и Лесен за чување.Згора на тоа, на носечките блокови во губење на топката може да се менува во зависност од вашиот капацитет. 【Погодна за Секој Толпата】- Погодна за возрасни деца, особено добар за mums по раѓањето, канцеларијата на работниците и студентите да носат и вежба во секое време и насекаде.Одличен подарок за пријателите и за семејството.Пред вежбање, обезбеди hoola обрачот се поврзани и се обрне внимание на замав опсег на тежина топката за да се избегне bumping во другите или мебел. 【100% услугата】- Купи тоа во доверба!Ние сме 100% горди на нашиот исклучителен квалитет!Ако имате било каков проблем во користењето на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние секогаш ќе ви нудиме одлични услуги на клиентите во времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пондериран Hula Карики за Возрасни Губење на Тежината Smart Hoola Не-Паѓа Стомакот Фитнес Вежби Обрачот Прилагодливи

➤【Издржлив материјал】пондерирана hoola обрачот за возрасни е направен од висок квалитет на АБС материј�

DEN 661.20

Smart Возрасни Hula Обрачот, Децата Вежба Монтажни Прилагодливи Губење на Тежината Опрема со Контра, Професионални

Ефикасна и пријатен за употреба : На hula обрачот е составен од лесна лизгачки водич шини, комбинирано со м

DEN 1552.80