• Новак
ZJSY 2 Парчиња Топката Лизгачки Водичи,Мека Затворање Фиока Слајдови 100lb Капацитет,Топката Имајќи Фиока Слајдови,Целосна Екстензија Фиока Слајдови,Помалку Бучава По

ZJSY 2 Парчиња Топката Лизгачки Водичи,Мека Затворање Фиока Слајдови 100lb Капацитет,Топката Имајќи Фиока Слајдови,Целосна

DEN 1776.48

Достапност
Достапно за нарачка

▶Висок квалитет на фиока водич : Направен од високо-квалитет ладно валани челик, отпорност на абење е 2.2 пати поголема од таа на обичните челик, и товарот е 45kg/100lb. ▶Целосно да се прошири фиока слајд : На количка за три пати кабинет слајд е целосно отворен, на целиот фиока може да се користи, и тоа е лесно да се инсталира. ▶Тоа има еден-копче за брзо ослободување функција, која може да биде брзо инсталиран и да се расклопуваат.Тоа е поделен на три дела и е лесно да се чисти. ▶Супер мазна и тивко : Двоен ред цврст челик топката изграден, дејството на челик топката имајќи е многу мазна и тивко, кога затворање и отворање. ▶Широка употреба : погоден за сите видови на фиоки, биро pedestals, плакарот врата, тастатура носители, кабинети, кабинети, гардероби, садови, итн.За сол спреј тест кој навистина ги исполнува националните стандарди, се користи сол спреј тест машина со спреј 5% солена вода на површината на производот континуирано, и да ги набљудува бројот на црни точки генерирани 24 часа и 48 часа по прскање.Име на производ : Три-дел челик топката slide Product материјал : ладно валани челични plate Slide железнички должина : 8 инчен-40 инчи/20cm-100cm Track ширина : 45mm Product дебелина : 1.27 mm Product површина површина : сина цинк plating Weight : 45kg/100lb Packing листата : еден пар на twocustomer услуга★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★По приемот на производот, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете го вашиот коментар подолу продавница за други купувачи' референца.▶▶Ако не сте задоволни со нашата слајд шини и услуга, ве молиме да ни даде пет ѕвезди.Многу важно за нас.ви благодарам многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YUANP 2 парчиња Фиока Слајд,Телескопски 3 Дел Ладно Валани Челични Домаќинство, Залихи 16in оков за Мебел Дел,Сребро.

На монистра, може да го апсорбира шок и да се спречи фиоки од никнуваат.Погоден за мобилни кабинети, counter

DEN 1295.76