• Новак
TIANGTIANG Лизгачи Шини Линеарна Шини Компјутер Биро Фиока Слајдови Тастатура Кревање на Дното Заградата Амортизацијата Бафер Песна, Лизгајте Мебел Кабинет Хардвер Фи

TIANGTIANG Лизгачи Шини Линеарна Шини Компјутер Биро Фиока Слајдови Тастатура Кревање на Дното Заградата Амортизацијата

DEN 694.32

Достапност
Достапно за нарачка

100% и.Употреба на високо-квалитетни материјали, трајни, силна товарот.Површината е три-степен полиран и electroplated, со добра јама оксидација, не е лесно да ' рѓа, убава и практична.Двојно редовите на цврсти челични топки се направи отворите фиока повеќе мирно и тивко, да се спречи фиока од отворање и затворање на судир, и продолжување на работниот век на мебел.Погоден за секој тип на прецизност, автоматизација опрема, итн., на пример : биро кат опрема, машина алатки, печат бироа, електронски табела опрема, превоз на опрема, машина алатки, полу-водечки машинска опрема, медицинска опрема, машина алатки, мелење машини, мелење машини, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TEHAUX 2 парчиња Фиока Слајд Комплет, го Замени Фиока Песна Хардвер, Одговара на Повеќето Дното/Страна - Монтирани

Фиока слајдовите е усвоена од ладно валани челик материјал, издржлив и употреба.произведени со професи�

DEN 543.12

Екстра Краток Фиока Слајд,Огради Телескопски Продолжен Задебелена Фиока Цевка, Полн Конекција 3 Делови на Водич

Тешкидолжност фиока слајд, имајќи 90kg, погоден за големи и тешки фиоки, силни и издржливи, силен отпор на �

DEN 5250.24

Целосна Екстензија Тешки Фиока Слајд Железнички со Заклучување,53mm/2.1 инчен Широк Топката Имајќи Фиока Тркачи,се

7 инчен Ширина : 53mm / 2.1 инчен Максимално оптоварување : 200kg / 440lbs Size : 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36 / 38 /

DEN 1843.20

Aexit 12 3 Кабинет Хардвер Делови Страна Планината Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајдови Фиока Слајдови

Име На Производ : Фиока Слајд; Материјал : Метал.Тежина : 578g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Фиока Слајд.Главна

DEN 621.60

L-KCBTY Метални Тешки Фиока Тркачи 18、22、28、34、38、42、48、56 Инчен Full Продолжување Страна Планината Фиока Слајдови、120kg

Добредојдовте на цел, пакетот вклучува : 1 пар (2) тешки фиока слајджелезнички, од страна на инсталација м�

DEN 1720.08