• Новак
Bodyluv puresome (Сет од 2) Кујната Допрете Showerhead Тип + Филтер (6ea)

Bodyluv puresome (Сет од 2) Кујната Допрете Showerhead Тип + Филтер (6ea)

DEN 2640.00

Достапност
Достапно за нарачка

Чиста Филтер : Микро-сегмент користи филтер за вода прочистувач - дизајнирани со фиброзно ткиво да ги филтрираат нечистотии и ' рѓа.Тоа филтрира фини честички од 1 микрометар до 5 micrometers.Производ состав : showerhead + 6 refills.Филтерот на секои два месеци.Bodyluv Puresome филтрира нечистотиите од rusty цевки кои се доставени до нас.Чиста Филтер : Микро-сегмент користи филтер за вода прочистувач - дизајнирани со фиброзно ткиво да ги филтрираат нечистотии и ' рѓа.Тоа филтрира фини честички од 1 микрометар до 5 micrometers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат