• Новак
Wadoy RZR 800 Филтер за Воздух 1240482 Компатибилен со Поларис RZR 800 S Ranger 800 900 RZR RZR S RZR 4 4X4 6X6 Екипажот XP Ranger Филтер за Воздух

Wadoy RZR 800 Филтер за Воздух 1240482 Компатибилен со Поларис RZR 800 S Ranger 800 900 RZR RZR S RZR 4 4X4

DEN 323.76

Достапност
Достапно за нарачка

Го замени вашиот стар филтер со нов филтер за воздух.Компатибилен со Поларис 2008-2014 RZR 800 модели.Го заменува ОЕМ дел број : #1240482 1240343 GI-125499 PL-8007. Овој филтер за воздух компатибилен со Поларис RZR 800 одговара години 1996 до 2011 година, компатибилен со Ranger RZR, RZR S, RZR 4, 4 X4, 6 X6, Екипажот & XP 800 години за 2009 до 2016 година. Гаранција : По приемот на стоката, можете да не контактирате во било кое време со било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. - "1240482 филтер за воздух, компатибилен со Поларис." Овој воздух filiter не беше создадена од страна Поларис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ФРАМ Екстра Guard Мотор Филтер за Воздух Замена, Лесно се Инсталира w/ Напредно Мотор Заштита и Оптимални Перформанси,

Тоа е зошто нашите експерти во ФРАМ инженеринг лаборатории препорача промена на вашиот мотор филтер за

DEN 359.28

76mm 3 Инчен Универзален Автомобил Ладно Внесувањето Воздух Филтер Алуминиумска Индукција Цевка Цевка за Полнење

►Работи на сонцето Ладен Воздух Доводната Цевка Универзално одговара за возила со внесувањето воздух �

DEN 832.80