• Новак
S&S Циклус Стелт Воздушен Полнење Компатибилен за Харли-Дејвидсон FLH 08-16

S&S Циклус Стелт Воздушен Полнење Компатибилен за Харли-Дејвидсон FLH 08-16

DEN 7199.76

Достапност
Достапно за нарачка

За Акции И S&s Гориво Систем Апликации.Колекции Вклучуваат Поддршка Плоча, Филтер И Хардвер.Вграден-во Жило Конус Директни Воздух без Проблеми Во Понесе На Carburetor Или Efi Гас Телото И го Намалува Турбуленции И го Зголемува Протокот.Направен Во U. S. A. За акции и S&S гориво систем апликации Колекции вклучуваат поддршка плоча, филтер и хардверски Вградено во жило конус директни воздух без проблеми во понесе на carburetor или EFI гас телото и го намалува турбуленции и го зголемува протокот Направени во U. S. A.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

76mm 3 Инчен Универзален Автомобил Ладно Внесувањето Воздух Филтер Алуминиумска Индукција Цевка Цевка за Полнење

►Работи на сонцето Ладен Воздух Доводната Цевка Универзално одговара за возила со внесувањето воздух �

DEN 832.80

K&N Пропустливи Филтер За Воздух/ Издише: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена На Моторот Филтер: Прирабница

Достапни во круг, конусни (конусстил), и овална дизајни, K&N нуди илјадници менгеме на филтри во мноштво фо

DEN 719.76

ФРАМ Екстра Guard Мотор Филтер за Воздух Замена, Лесно се Инсталира w/ Напредно Мотор Заштита и Оптимални Перформанси,

Тоа е зошто нашите експерти во ФРАМ инженеринг лаборатории препорача промена на вашиот мотор филтер за

DEN 359.28