• Новак
МОБ Био-Науки 10350226 Екстракција Напрсток, Стандард Целулоза, 28 mm x 80 mm, Одделение 603, 1.5 mm Дебелина на Ѕид (Пакување од 25)

МОБ Био-Науки 10350226 Екстракција Напрсток, Стандард Целулоза, 28 mm x 80 mm, Одделение 603, 1.5 mm Дебелина

DEN 2491.44

Достапност
Достапно за нарачка

Стандард целулоза. 28mm x 80mm.Одделение 603. 1.5 mm дебелина на ѕид.Пакување од 25. Care Fusion 2424-0007 Alaris Пумпа Модул Инфузија во Собата, Игла-Слободен Вентил, 20 Капки/m L, 125" Должина, Пакување од 20 Висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат