• Новак
Најлон Мрежа Филтер Чорапи 7 Инчен Прстен 150 Micron 16 Инчи Долго NMO Аквариум Филтер Кесички -1Pack (150 Micron 7 x 16)

Најлон Мрежа Филтер Чорапи 7 Инчен Прстен 150 Micron 16 Инчи Долго NMO Аквариум Филтер Кесички -1Pack (150

DEN 221.52

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет - Овој филтер sock е направен од висок квалитет на најлон,силен, издржлив мрежа на екранот, а потоа користете тешки крои да се направи трајни филтер кеси.Лесно да се чисти и повторна употреба - нашите тешки мрежа филтер чорапи се чистат и се користи многу пати.Индустрија Со Големина#1 - Дијаметар : 7" Прстен , Должина : 16" Долго Филтер Кеса.Го отстранува вишокот храна, detritus, органски отпад и други particulates да пониски нивоа на амонијак и други непожелни материи.Погодни за употреба со течност filteration .Нерѓосувачки челик поддршка прстен ,виси рака, singed за дополнителна сила,лесен за отстранување и за чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат