• Новак
Duda Енергија Листови:5u 1 yd. x 72 Singed Полиестер Чувствува Филтер Медиумите Ткаенина Лист, 5 Micron, Полиестер

Duda Енергија Листови:5u 1 yd. x 72 Singed Полиестер Чувствува Филтер Медиумите Ткаенина Лист, 5 Micron, Полиестер

DEN 819.84

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер чувствува филтер вреќа - multifilament (номинална номинална филтер). 36" Должина x 72" ширина.Храна одделение материјал, максимален работен флуид температура : 275°f.Силно се чувствува, јаглероден челик поддршка прстен, виси рака, singed за дополнителна сила.Одличен за вода, масло, биодизел, горива, слаби киселини & алкално, органски растворувачи & микроорганизми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат