• Новак
Uvital Десктоп Corded Телефон, Основните Земјени Поддршка P/T Режим, Неми, Пауза, повторно Бирање, Блиц, со Механичко Заклучување(Бела)

Uvital Десктоп Corded Телефон, Основните Земјени Поддршка P/T Режим, Неми, Пауза, повторно Бирање, Блиц, со

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти Функција : Mute, Пауза, Флеш, Бирање, P/T dual mode.Измамник(Здраво&Ниска) : 'Здраво' значи висок, 'Lo" значи ниска и 'OFF' е исклучено.Механичко Заклучување : заклучување копче се наоѓа на дното на телефонот.За да ја промените, мора да се со користење на прекинувач кој што доаѓа со единица.Заклучување има две позиции : Со клучот во зелена позиција, lock е исклучен, овозможувајќи му на телефонот да се изврши било кој тип на повик.Со клучот во црвена позиција, не повикот може да биде остварен.Гаранција : Ние обезбеди 30 дена пари назад гаранција, 18 месец гаранција и 24 часа на клиентите пријателска услуга.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате во било кое време.Секогаш имајте на ум на високо-квалитетно извршување за да се обезбеди одлична сигурност, додека трајни ABS пластика школка материјал го штити вашето здравје.Кога бирање функција не е достапна, ве молиме проверете P/T режим за да се потврди дали соодветните аудио е поддржан во вашата област.Основните Uvital земјени има едноставна и комплетно функции.Тоа може да се користи кога сте поврзани на локален телефонски систем без дополнителни напојување.Секогаш имајте на ум на високо-квалитетно извршување за да се обезбеди одлична сигурност, додека трајни ABS пластика школка материјал го штити вашето здравје.Кога бирање функција не е достапна, ве молиме проверете P/T режим за да се потврди дали соодветните аудио е поддржан во вашата област.Основните Uvital земјени има едноставна и комплетно функции.Тоа може да се користи кога сте поврзани на локален телефонски систем без дополнителни напојување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bindpo Ротари Бирање Телефонски број, Ретро Десктоп Телефони Corded Телефон за Домот и Канцеларијата за Декорација,на

Ротари Dial Дизајн На ретро земјени користи ротари dial дизајн.Можете да бирате со ротирачки ротари бирање,

DEN 1360.56