• Новак
XJJZS Дигитални Фиксни Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки за Дома, Хотел, Канцеларија Оркестарот

XJJZS Дигитални Фиксни Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки

DEN 4821.36

Достапност
Достапно за нарачка

★Конфигурација : Смола. ★Извршување на чиста крв, антички телефон, наследете историја, разубават животот. ★Изберете антички уметност мобилни телефони да доведе модни трендови и уметничкиот живот, подобрување на квалитетот на живот. ★Износот на ветрот е во рацете, текстура и убавина се исти.Материјалот ние да изберат да се направи микрофон не само да има добар сјај, но исто така одговара на вашите барања. ★Секое парче е внимателно дизајниран да се направи секој детал подобро, подобро, убава и избледени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжична Ретро Телефонска Слушалка Удобност Ретро Телефон мобилен Телефон Слушалки за Мобилен Телефон со Удобно

Bluetooth Слушалка.Поддршка на јачината на звукот прилагодување.HD говорникот и микрофон.Bluetooth 3.0 Технички Па

DEN 477.60