• Новак
XJJZS Антички Телефон Дома Ретро Телефон земјени Фиксна Телефонска

XJJZS Антички Телефон Дома Ретро Телефон земјени Фиксна Телефонска

DEN 5102.88

Достапност
Достапно за нарачка

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија. ☆Нашите производи практични и убава, фер цени, дизајн на производот, не-токсични за заштита на животната средина, за да ви овозможиме удобен живот искуство, разубават вашиот животен простор. ☆ Материјал : Направен од висок квалитет смола + метал, производите се обработени со користење на високо-крај високо-квалитетни суровини, ве молиме да бидат сигурни да се купи. ☆ Дизајн : Европски стил, ретро стил,Копче за бирање, hands-free функција + повик назад функција, лесен за употреба, пријатен звук механички тонови на ѕвонење и електронски двојна рингтонови за вашиот слобода на избор. ☆Функција : hands-free, реприза, барање за повик, ниту надворешно напојување, без батерија, директна врска на телефонска линија.Име на : Фиксен телефон.Материјал : смола + метал.Големина : 25*28*19cm.Боја : како што е прикажано.Други : Постои идент. на повикувач.Телефон категорија : Жичен телефон.Рок : Поврзете се со фиксна телефонска линија.Стил : гроздобер изработка.Погоден за сместување : погоден за домови, канцеларии, луксузни star хотели, галерии, продавници, итн.Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере.Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат