• Новак
SXRDZ Ретро Стил Телефон Ретро Телефон Антички Телефон Гроздобер Жичен Телефон Салон Декорација Кафе-домашно Биро Оркестарот Украс

SXRDZ Ретро Стил Телефон Ретро Телефон Антички Телефон Гроздобер Жичен Телефон Салон Декорација Кафе-домашно

DEN 391.20

Достапност
Достапно за нарачка

По инсталацијата на телефонска заграда, ќе има одредени амплитудата на тресење.Стил : гроздобер изработка.Во споредба со другите компании, има hhly транспорт логистика компанија, па можете да се обезбеди подобра услуга по продажбата.Ако имате било questiom, ве молиме да ни каже.боја : AVintage декоративни повици подобрување на вашиот дом вкус, мека и издржливи копчиња и јасно софтвер направи вашата употреба на повеќе погодно.Рок : Поврзете се со фиксна телефонска линија.Добредојдовте на SXRDZ продавница.Совршен подарок за секоја прилика : Како подарок за пријатели, сопрузи, љубовници, роднини, или свој симпатична креативен производ.Не само исклучителна украси, како што се барови, домови, филмот, реквизитите, но исто така и за мемории да старешини и пријатели.Телефон категорија : Жичен телефон.Материјал : resin Color : како што е прикажано.Класичен биро фон : старомодна исклучителна земјени фиксна жичен и жичен биро фон, дневна соба, спална соба кревет, stadrome, хотел, дома, во канцеларија декорација колекција подарок.Нема квалитет проблем, и употреба не влијае на појавата.Тоа се прави на смола материјал и се еколошки безбедни и не контаминација.Други : Постои идент.Античкиот Телефон : Дневна Соба, Спална соба Биро, Учење Земјени, Свадба Подарок, Роденденски Подарок, Бизнис Подарок, Канцеларија Телефон, Продавница Декорација, Изложба, Клуб, Hotel Name на : Фиксен телефон.Ретро Desn : Антички desn на оваа ретро телефон создава силна мода nostalgian атмосфера.Ова е намерно desn за телефонска поддршка, со цел да се избегне принципот на потпора.Погоден за сместување : погоден за домови, канцеларии, луксузни star хотели, галерии, продавници, итн. Lht снимање и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се купи со доверба. на повикувач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bindpo Ротари Бирање Телефонски број, Ретро Десктоп Телефони Corded Телефон за Домот и Канцеларијата за Декорација,на

Ротари Dial Дизајн На ретро земјени користи ротари dial дизајн.Можете да бирате со ротирачки ротари бирање,

DEN 1360.56