• Новак
TelPal Имитира Jade Направен Класичен Гроздобер Стариот Телефон Оркестарот Притисни Копче за Бирање со Caller ID, Гроздобер Антички Домашен Телефон со Caller ID

TelPal Имитира Jade Направен Класичен Гроздобер Стариот Телефон Оркестарот Притисни Копче за Бирање со Caller

DEN 1896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Висок квалитет на античкиот притисни копче за бирање corded телефон.Таписерии изработка, деликатна и естетски.Изработени од квалитетни материјали; дрвен имитира бојата.Висок степен на квалитет, особено погоден за дома декор, фестивалот/бизнис подароци!.Ова е многу убава антички стил телефон кој може да се користи и за двата канцеларијата и домот оркестарот; исто така, тоа може да биде многу висок квалитет, но фер цена за подарок за пријатели.Површината на керамички е мазна и таписерии; цртежите се рачно изработени и на светли бои.Металниот дел се полира само како огледало, и златна дел заштити од селски за години.Следниве се некои од главните функции : Функциите : LCD Caller ID екранот. 2. FSK / DTMF системот, авто проверка 3. Времето и Датумот се Прикажува и Ажурирани 3.50 дојдовен Повик ID рекорд. 4. Измамник функцијата 5. Линија напојува ( на штедење на батеријата ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат