• Новак
Ymiko Corded Телефон, FSK/DTMF Caller ID Телефон Corded Телефон Биро Стави Земјени Мода Продолжување Телефон за Почетниот Хотел Канцеларија

Ymiko Corded Телефон, FSK/DTMF Caller ID Телефон Corded Телефон Биро Стави Земјени Мода Продолжување Телефон

DEN 657.36

Достапност
Достапно за нарачка

Високиот квалитет го прават тоа се користи и не е лесно да исчезнат.Безбедни за користење Се : caller ID телефон виси на ѕидот има ѕид-монтирани телефонски молња заштита/анти-притискање функција, која може да работи stably дури и во ветер времето, поефикасно и побезбедно.Складирање функција : corded повикувачки има складирање функција, која се користи за да се јасно да се прикаже на caller ID на ѕид-монтирани телефонски, што е повеќе погоден за канцеларија и за домашна употреба.Она што е уште поважно, таа, исто така поддржува барања за повратен функција и едно-копче реприза функција.Продавница 30 групи на телефонски броеви за барањето, долго притиснете го копчето "повик" копчето за брзо да ги видите информациите.Спецификации : Тежина : 295g Снимка функција : никој Број складирање функција : Никој Боја : Црвена, Сребрена, Сина, Бела (изборен) Интерфејс : RJ-11 Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Телефонски Кабел 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Јачина на звук дизајн : два изборни хоризонтална копчињата за јачина на ѕидот-монтирани мобилен телефон може да се контролира од страна, која е многу погодна за стари лица со слаб слух и е повеќе интимна.За Cordless Телефон со Секретарка : Ова е компактен и лесен corded земјени, ѕид телефон за дома, хотел и за статистика, одговорно, кристално клуч не е лесно да исчезнат.Разни функции : ѕид-монтирани телефон има вграден-во 5 групи на повикувачки броеви и повик за време прашања, поддржува барања за повратен функција и едно-копче за репродукција функција, и FSK/DTMF стандард за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот, така што да не пропуштите важни информации.Добар избор за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Bindpo Ротари Бирање Телефонски број, Ретро Десктоп Телефони Corded Телефон за Домот и Канцеларијата за Декорација,на

Ротари Dial Дизајн На ретро земјени користи ротари dial дизајн.Можете да бирате со ротирачки ротари бирање,

DEN 1360.56