• Новак
Фонтана во моментов Soriano Ѕид Хром Финиш Постави Туш - FS114PRS Елегантен Дизајн Современиот Стил Врнежи од дожд Туш Ѕид се Справи со Вентил Месинг Материјал Долготрајни

Фонтана во моментов Soriano Ѕид Хром Финиш Постави Туш - FS114PRS Елегантен Дизајн Современиот Стил Врнежи

DEN 8965.44

Достапност
Достапно за нарачка

НАЈДОБРИ ТУШ : Со нашите Soriano туш сет ќе се основни, но целосно, пакет за вашиот туш потреби.Комплет вклучува 7.5" круг врнежи од дожд туш на главата, 13" појавување туш рака и една справи со вентил.ЅИД : Тоа е ѕид, со стандардна 1/2" конекции.Сè е во хром заврши, па и тие ќе се вклопи во поголемиот дел од современите бања дизајни.ДОЛГОТРАЈНИ : Само најдобрите материјали биле користени, за долготраен животен пат.Тоа доаѓа во комплет со додатоци и инструкции за инсталација.ТЕСТИРАН од СТРАНА на стручни лица : Туш е енергично тестирани од страна на нашиот стручен тим од НАС туш главата експерти да највисок НИ квалитет и стандарди на изведба. 100% ЗАДОВОЛНИ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви други прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене преку e-mail,ние ќе го реши проблемот со вас како е можно поскоро ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Фонтана во моментов Soriano Ѕид Хром Финиш Туш Сет Карактеристики : Бренд Име : Fontana Showers Број на Модел : FS114 PRS Тип : Туш Постави Туш Глава Дијаметар : 7 1/2" Туш Рака Должина : 14 1/4" крај до крај, 3 1/4" за ѕид Вкупно Авиони : 90 TPE Млазницата Авиони Тип на Врска (Ѕид) : 1/2" NPT Тип на Врска (Туш Главата и Раката) : 1/2" FIP Проток : 1.5 GPM Туш Главата Материјал : ABS Туш Рака Материјал : Месинг Крај : Хром.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат