• Новак
ShowerMaxx, Елита Серија, 6 Спреј Settings 6 инчен Прилагодливи Висок Притисок, Врнежи од дожд Туш Главата, MAXX-imize Вашиот Врнежи Искуство со Дожд Showerhead во Полиран Месинг/Злато ?

ShowerMaxx, Елита Серија, 6 Спреј Settings 6 инчен Прилагодливи Висок Притисок, Врнежи од дожд Туш Главата,

DEN 1391.28

Достапност
Достапно за нарачка

Секој Shower Maxx туш главата доаѓа со Пре-Инсталиран проток restrictor и опремени мрежа песок филтер диск!Заврши со чекор-по-чекор упатство за инсталација – и бесплатно Тефлон водовод лента.ГОЛЕМИ 6 ИНЧНИ FACEPLATE ЗА ВРНЕЖИ ИСКУСТВО - Ова Shower Maxx туш главата нуди шест прилагодливи спреј прилагодувањата во зависност од вашето расположение.Нашите пријателски тим за поддршка се на страна да се грижи за вас, ако имате било какви прашања или за било која причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме порака нас преку .Тоа доаѓа со Мрежа Filter/Песок на Дискот, за да се задржи проток на вода чиста, слободен од слоевита, и мазна; тефлон лента за да се обезбеди нема истекување и нејзините цврсти месинг топката заеднички ви овозможува слобода да tilt вашиот showerhead, во било која саканата насока.***НЕ е ЗА ПРОДАЖБА во КАЛИФОРНИЈА РЕЗИДЕНТИ*** Овој туш не е во согласност со Калифорнија енергија прописи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат