• Новак
Соларна Енергија Мозаик Стакло Розова Топка Градина Светлината, Бојата се Менува Мулти-боја Двор Розова Светлина

Соларна Енергија Мозаик Стакло Розова Топка Градина Светлината, Бојата се Менува Мулти-боја Двор Розова Светлина

DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Убава Соларен Погон Мозаик Зголеми Розова Рефлектор Топката Боја Се Менува Светлината.Бојата се Менува LED.Вклучува Батерија еден 600 MAH-АА-NI-Картичката и батеријата.Стакло crackles топката 3.5"x3.5".вкупна висина со стакло топката е 35". 3.5" Соларна Енергија Мозаик Стакло Топката Градина двор Удел Боја се Менува Патот на светлината.Информација За Производот : Соларен Погон Стакло Се Зголеми Розова Пукам Стакло Топката Боја Се Менува Светлината.Овој соларен погон мозаик стакло се зголеми розова рефлектор топката боја се менува светлина се претвора било двор и дворот во врвен празнична партија.Овој соларен погон, батерија-управувана декоративни светлина лесно се држи во земјата за да се обезбеди часа на отворено осветлување, и промена на бојата LED нуди ротирачки бои Led диоди кои одговараат на секој атмосфера, без разлика дали во задниот двор или во секој специјален настан ќе ви даде најдобар во потрага соларни двор светлина сите години круг.Фабрика за удел во земјата каде што тоа ќе се полни на сонце, и фотографијата се префрлат во соларен панел автоматски се претвора себе за во текот на ноќта.Вашата градина прашање ќе почнат да светат како паѓа темнината, и продолжи да се обезбеди смирувачки светлосно шоу во текот на ноќта.Карактеристики На Производот : Убава Соларен Погон Мозаик Зголеми Розова Рефлектор Топката Боја Се Менува Светлината .Бојата се Менува LED .Метал земјата акциите со соларен панел .Вклучува Батерија еден 600 MAH-АА-NI-Картичката и батеријата .Стакло crackles топката 3.5"x3.5" .соларни панели : 0.8" W x 2" Долго.Големина : Тело должина 31" Висина, вкупна висина со стакло топката е 35".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат