• Новак
MEALENBESK Соларни Статуи,Забава Meerkat Родител-Дете Скулптура со Светлината на Животните Смола Фигурини Светилка за Отворен Дома Осветлување Тревник Украси Патио Двор Т

MEALENBESK Соларни Статуи,Забава Meerkat Родител-Дете Скулптура со Светлината на Животните Смола Фигурини Светилка

DEN 877.92

Достапност
Достапно за нарачка

Атрактивен Дизајн : градината статуата е дизајниран со родител-дете Meerkat облик,кој е симпатична и lifelike.Замислете, тоа во вашата градина,смешни декорација направи вашиот двор повеќе интересно.Премиум Квалитет : Оваа градина статуата е направен од издржлив смола, не е лесно да се corroded и отпорни на стареење, која нема да избледи, вода или мраз.Соларен Осветлување : Нема постојана батеријата промена е потребно.Овие декоративни отворено бројки се хранат целосно од сонцето.Ако тие се целосно наполнета во текот на денот, тие може да се во функција во текот на ноќта за околу 5-10 часа.Лесен за Користење : Префрлете се на се префрлат пред првата употреба.Само се сврти на животните статуи и место нив во текот на денот во сонцето.На соларен панел ќе наплаќаат во текот на дневните часови и светне автоматски во текот на ноќта.Мулти-цел : градината декоративни пејзаж светлата се погодни за градини, ливади,courtyards и други декоративни цели.Тоа, исто така, голем дар за вашето семејство и пријатели, на Велигден, денот на Благодарноста, роденден и други прилики.Опис Име на Производ : Соларен Електронски Фенер Материјал : Смола Големина : 15.5*11*29cm Тежина : 500g Пакување : соларна електронски фенер *1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларна Енергија Мозаик Стакло Розова Топка Градина Светлината, Бојата се Менува Мулти-боја Двор Розова Светлина

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 527.52