• Новак
Honoson Соларни Ангел Градина Удел Lights - 2 Пакет Ангел Соларни Отворено Градина Светла, Вечен Ангел на Светлината со 7 Led диоди за Гробишта Гробот Украси за Божиќни Споме

Honoson Соларни Ангел Градина Удел Lights - 2 Пакет Ангел Соларни Отворено Градина Светла, Вечен Ангел на Светлината

DEN 2270.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да го изразат својата длабока благослов на вашите пријатели.Искажете вашата благослов : Можете да го даде ова акрилик градина удел светлина на вашата мајка, пријатели и соседи.Различни украсување методи : овој ангел соларни оркестарот ќе ги красат вашата градина и патио со светли бои во текот на денот и автоматски го осветли патот и езерце во предниот дел на вашиот дом во текот на ноќта, тоа е погоден за ставање во дрвја, цветните леи, огради, тротоари, балкони, гробови и на други места, исклучителен дизајн може да се сретнат различни декорација потребите на внатрешна и надворешна.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.Ангел отворено светла : ќе добиете 2 соларни ангел отворено светла, еден е purple и еден е розова, на задната страна на секоја крило на ангел е опремен со некои мали светилки кои можат да емитираат поставен светлина во текот на ноќта, можете да ги користите за да ги красат вашата градина.Тоа е исто така убав подарок за Денот на Мајката, роденден партии, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, годишнина и housewarming страни.Функција : Ангел елемент дизајн : Ангели се олицетворение на добрината.Спецификација : Материјал : акрилик acid Color : како на сликата shown Size : како на сликата shown Package вклучува : 2 x Соларни ангел отворено прашање lights Note : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Соодветна големина : големината на ова акрилик градина удел светлина е погоден за повеќето отворено градини и дворови, ликот на ангелот на тоа што е мал и лесен, со светла и убава боја, дури и ако се ставени во цвеќиња, тоа може да се види од долго растојание, тоа е лесно да се привлече внимание.Силна и носат-отпорни : овој соларен декоративни светлина е направен на акрилна киселина, има добри времето отпор и УВ отпор, тоа не е лесно да се скрши или да исчезнат, неговата обвивка сјај е добра и силна, целата светлина има добра текстура, ќе се чувствувате тоа е мазна и не груб, материјалот може да му одолее на ерозија на ветер : север.

Спецификацијата

Material:
acrylic acid
Color:
as the picture shown
Size:
as the picture shown
Package includes:
2 x Solar angel outdoor stake lights :
Please allow slight size errors due to manual measurement. :
Please allow slight color differences due to different displays. :

Со стоката дадена додека купуваат

Соларна Енергија Мозаик Стакло Розова Топка Градина Светлината, Бојата се Менува Мулти-боја Двор Розова Светлина

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 527.52

Соларни Градинарски Отворено Светла ,Бела и Црвена Роза Peony Оркестарот ,Соларни 3 Глави Peony Цвет светилка,Соларни

Без жици или надворешни електрична енергија се потребни.Само ставете ги овие декоративни соларни гради

DEN 407.76