• Новак
Сончевата Светлина Отворено,Градина Уметност Отворено За Есен Зима Градината Décor,Водоотпорен Смола Градина Скулптура На Животните Фигурини За Патио Пат Backyar Орке?

Сончевата Светлина Отворено,Градина Уметност Отворено За Есен Зима Градината Décor,Водоотпорен Смола Градина

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

✙Соларни симулација жаба форма.Градината и двор украси се живописни и интересни, која е убава пејзаж. ✙Користење polysilicon соларни панели.Висок фотоелектрически конверзија стапка, брзо полнење брзина на енергија, заштеда на енергија. ✙Изградена-во photosensitive систем.На задната страна на отворено малку guard solar жаба е соларен панел.Таа ја апсорбира сончевата светлина топлина во текот на денот и се пали автоматски во текот на ноќта. ✙Рачно изработени со недостатоци.Овој модел има многу рачно изработени состојки, нерамна боја, и некои мали недостатоци, како што се мали воздушни меурчиња и мали гребнатини.Perfectionists треба да се купи тоа внимателно. ✙Голема градина подарок : Дали тоа е housewarming подароци, одмор подарок или за вашето семејство и пријатели, ова прозрачна градина статуата е добар избор.Име : Соларен Frog Power : 1w Material : Resin Approximate тежина : 2.5 kg Irradiation област : 1㎡-3㎡Работно време : полнење за околу 5 часа, се работи за околу 8-10 hours Range на употреба : отворен двор/чај седиште/сонцето чадор, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларни Градинарски Отворено Светла ,Бела и Црвена Роза Peony Оркестарот ,Соларни 3 Глави Peony Цвет светилка,Соларни

Без жици или надворешни електрична енергија се потребни.Само ставете ги овие декоративни соларни гради

DEN 407.76

Соларна Енергија Мозаик Стакло Розова Топка Градина Светлината, Бојата се Менува Мулти-боја Двор Розова Светлина

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 527.52