• Новак
kemimoto Пионер Фендер Ракети Екстензии, Трајни Кал Чувари Компатибилен со Хонда Пионер 700 2P 4P 2014 2015 2017 2018 2019 2020 2021 (1 Пар)

kemimoto Пионер Фендер Ракети Екстензии, Трајни Кал Чувари Компатибилен со Хонда Пионер 700 2P 4P 2014 2015

DEN 2303.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Адаптибилност】Совршено компатибилни со 2014-2021 Пионер 700-2 P & 2014-2021 Пионер 700-4 P. 【Издржлив Материјал】Нашите Пионер 700 фендер ракети се изградени од Полиетилен со Висока Густина (HDPE) за намалување на тежината, додека одржување на трајност.И да ја направат работата во различни груби средини како што се пустините. 【Задржи Кал или Рок Далеку】На mudflaps помогне ефикасно да престане да фрлаат кал, камен, или патека остатоци нагоре, со цел да се задржи вас и вашите патници и внатрешни работи на Пионерската 700 чисти. 【Лесно да се Инсталира】Лесно да се инсталира на крилата, нема сечење или дупчење потребно. 【Нов Изглед】Нека вашиот Пионер 700 2 P / Пионер 700 4 P имаат стилски и прекрасниот изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Фендер Ракети - Карбонски Влакна Фендер Ракети Автомобил Тркалото Веѓите Заштита На Анти-Нула Подлога

Надградите вашиот возило со освежувачки изглед.Бесплатни сечење според вашите сопствени велосипед и с�

DEN 1411.20