• Новак
Може да Сум Одметник & Одметник Max Супер Продолжен Фендер Ракети/mudguards #715001323

Може да Сум Одметник & Одметник Max Супер Продолжен Фендер Ракети/mudguards 715001323

DEN 7439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Продолжен Фендер Одблесокот направени од горивото-украсениот полипропилен.Држи кал и остатоци надвор од возилото.Флексибилни кал размавта вклучени.Вклучува предни и задни екстензии и сите монтажа хардвер.Ова е фабрика за оригинална опрема објект, не е cid).Продолжен Фендер Одблесокот направени од горивото-украсениот полипропилен.Држи кал и остатоци надвор од возилото.Флексибилни кал размавта вклучени.Вклучува предни и задни екстензии и сите монтажа хардвер.Компатибилност : Одметник, Одметник MAX.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Фендер Ракети - Карбонски Влакна Фендер Ракети Автомобил Тркалото Веѓите Заштита На Анти-Нула Подлога

Надградите вашиот возило со освежувачки изглед.Бесплатни сечење според вашите сопствени велосипед и с

DEN 1411.20