• Новак
ORIDOOR Жените Organza Fascinator Црква Кентаки Дерби Шапка Флорални Чај Партија Свадба Шапка

ORIDOOR Жените Organza Fascinator Црква Кентаки Дерби Шапка Флорални Чај Партија Свадба Шапка

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Со широк обод со блескава organza.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.цвет fascinator со клип.црквата дерби шапка; б.26 инчен~22.Домот organza шапка многу популарна во партијата или во формални прилики Стои надвор од толпата.Совршен за да носат фенси настан, како што Црквата/Кентаки Дерби Трка/Свадбена/Коктел/Раса Ден/Чај Партија/Дваесет и е Партии или Gatsby Излети.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Цвет може да се отстрани на шапка, тоа е мрежа organza цвет fascinator со коса клип.26 инчен~22.Елеганција и Прилично додаде кон вас за сите Сезони.1 inchs сè околу себе, тоа може да се вклопат за глава обемот 21.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.тоа е совршен додаток за било кој од тие отворено формални настани оние сезони го оставите.Шапка гребенот е околу 5.Ве молиме да се стави тоа во суви и чисти место ако не се носат.Зошто да Изберете ORIDOOR?Сите наши капи се со уникатен дизајн, висок квалитет и конкурентна цена.Не се мијат често. Тоа е organza црква кентаки дерби шапка.83 inch Hat Врвот : рамни top Brim Облик : возбудува широк brim Season : пролет лето есен Повеќе намени : а.Чистење и Одржување За првпат ја користите, ако транспорт предизвикува дерби шапка да имаат мали нерамнини или се гмечи, Топло ви препорачуваме да го користите фен за коса да се намали или пареа пеглање тоа ,бидете сигурни дека форми на шапка изгледа повеќе high-end и елегантен. (Цвет може да се отстрани на капа)Направени од најдобрите во сезоната материјали и фали една убава спектар на стилови и бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат