• Новак
Колаче е Бебе Девојки Тесни Панталони

Колаче е Бебе Девојки Тесни Панталони

DEN 2244.00

Достапност
Достапно за нарачка

Предвремени затворање.Машина За Миење.Колаче е Сосема фармерки.Тексас изградба. 5-џеб дизајн.Snap копчето и поштенски затворање.Прилагодливи еластична корселе.Овие тесни фармерки со Куки се лесно и лесно исклучување за уште fussiest dressers, (или на оние кои само сакаат да се промени облека)!Колаче е Сосема Тексас фармерки изградба 5-џеб дизајн Snap копчето и поштенски затворање Прилагодливи еластична корселе 98% памук и 2% spandex Машина за миење топло Направени во Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : Краток=28", Средни=30", Долго=32".Можеби исто така ќе сакате целосно обл�

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28