• Новак
Левиевите Мажите 513 Тенок Директно Жан

Левиевите Мажите 513 Тенок Директно Жан

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Во 99% Памук, 1% Elastane.Увезени.Копче затворање.Се Мијат И Се Исуши Внатрешноста Со Слични Бои; Течен Детергент Се Препорачува.Седи под половината.Тенок преку седиште и бедрото.Директно нога.Разноврсна тенок директно жан.Најдобро за тенок, спортски се надградува.Повеќе од 140 години по измислување на blue jean, едно е јасно : левиевите облека се сакаше од страна на луѓе кои ги носи - од претседателите на филмски ѕвезди, земјоделците да модни икони, претприемачи на everyman. 'Живееме во левиевите' тврди со доверба и гордост што левиевите облека се навистина за секој кој не е само никого.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : Краток=28", Средни=30", Долго=32".Можеби исто така ќе сакате целосно обл�

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : Краток=28", Средни=30", Долго=32".Можеби исто така ќе сакате целосно обл�

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Целосно Обликување Повлекување на Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Inseam : �

DEN 443.28