• Новак
Замена на Батеријата за BTI Dect Факс Dect Факс Плус (300mAh)

Замена на Батеријата за BTI Dect Факс Dect Факс Плус (300mAh)

DEN 342.72

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Компатибилен со Dect Факс Dect Факс Плус.Совршено Функционира како оригиналот на батеријата.Батеријата Спецификации - Капацитет : 300m Ah, ПОТ : 1.08 Пот, Тип : Ну-МЗ, Напон : 3.6 V. Димензии : 30.0 x 32.0 x 10.5 mm Тежина : 122.0 g.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Нашите производи имаат положено за строга квалитетот на инспекција.ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние нудиме целосна наплата или бесплатен замена, без било каква причина.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ. - Компатибилен Модел : Dect Факс Dect Факс Плус -Ако ви требаат повеќе отколку што може да се купи, можете да контактирате со нас и ние може да се пренесат стока од други складишта.Во овој случај ние може да ви даде повеќе попусти. - MSDS UN38.3 CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат