• Новак
300mAh/1.08 Пот Замена на Батеријата за BTI Dect Факс, Dect Факс Плус

300mAh/1.08 Пот Замена на Батеријата за BTI Dect Факс, Dect Факс Плус

DEN 513.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производот има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Бр. : Dect Факс, Dect Факс Плус.Батерија Тип : Ну-МЗ|Напон : 3.6 V|Капацитет : 300m Ah/1.08 Wh|Димензија : 30.00 x 32.00 x 10.50 mm. 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Деталите за Составот : Ну-MHOutput Volts : 3.6 V Капацитет : 300m Ah/1.08 Пот Димензија : 30.00 x 32.00 x 10.50 mm Condition : 100% Сосема НОВ Гаранција : 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Компатибилен Модел БР. : BTIDect Факс, Dect Факс Плус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат